Kde koupit Bitcoin - Ethereum - Ripple bezpečně - Investice do kryptoměn

O kryptoměnách

by Super Admin 131 Views 0

Kde koupit Bitcoin - Ethereum - Ripple bezpečně - Investice do kryptoměn

0

(0) Reviews

Uvažujete o koupi kryptoměny jako je Bitcoin - Ethereum - Ripple a další ?

Kde se vlastně dají bezpečně koupit kryptoměny.
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit holandskou směnárnu: LiteBit.
Základním předpokladem nákupu různých měn je dobrá znalost angličtiny, případně nizozemštiny. Na jiných burzách jsou jazykové možnosti například v: ruštině, francouzštině a nebo němčině. Ale jen omezené množství burz nabízí možnost nákupu za fiat měny (eur, dollar...)

Zde můžete kromě ikonického představitele kryptoměn Bitcoinu, koupit i další významné kryptoměny. Například : Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple...
Nákup je možné uskutečnit buď platební kartou, ve většině případů kredit kartou (debetní karty nejsou kromě vyjímek akceptovány) a nebo co používám nejčastěji já sám osobně je převodem z účtu platbou přes tzv. SEPA platbu. Tento způsob by měly umožňovat uskutečnit všechny banky v elektronickém bankovnictví.

Prvním krokem na LiteBit.eu je samozřejmě registrace. Důrazně doporučuji dvoustupňové zabezpečení ověření přes aplikaci Google Auth.

Druhým krokem po registraci a zabezpečení je výběr měny. Doporučuji pokud s kryptoměnami začínáte udělat si průzkum trhu. Jakmile jste rozhodnuti, vyberte jednu z měn v horní části webové směnárny. Zobrazí se vám ikona měny, její kurz a minimální částka, kterou musíte vložit pro získání přepočítaného kurzu. Jelikož SEPA platba trvá 3 dny, po obdržení vaší částky výsledný kurz může být jiný, než v dané chvíli nabízený. Vyberte platební metodu a pokud máte zřízenou pěněženku pro kryptoměny, zadejte její adresu. Pokud ne, měna se vám vloží do depositu na Litebit.eu (kromě některých jako Ethereum, Ripple - na ten musíte mít zřizenou vlastní peněženku nebo depozitní adresu na jiné směnárně, která akceptuje tuto kryptoměnu, ale pro to je nejlepší se podívat na stránce do My Wallet - webové peněženky Litebit). U některých měn, právě jako je Bitcoin se vám budou započítávat poplatky za transakci i blockchain. Takže je třeba nákup opravdu dobře zvážit (osobně bych v současné době investoval z hlavních měn do Litecoin, Ethereum, Zcach, Ethereum Classic, NEM, Qtum).

Třetím krokem je odeslání objednávky a následná platba ve vašem elektronickém bankovnictví dle zobrazených (po objednání) informací. Podívejte se do nápovědy a požadavků vašeho bankovnictví, aby jste objednávku zaplatili správně a nedošlo k zbytečné chybě. Pokud platba správně proběhne do tří dnů vám Litebit.eu měnu zašle, buď do vašeho depositu a nebo jinam kam zadáte adresu pro přeposlání.

Přeji vám úspěšné investice do kryptoměn.

Comments